Biuro rachunkowe
Agnieszka Binerowska-Skiba
solidny partner w biznesie!

Zapraszamy!

Zapewnij sobie najwyższy poziom księgowości, efektywne i profesjonalne usługi realizowane zawsze na czas.Agnieszka Binerowska-Skiba

Przygodę z księgowością rozpoczęłam w 1997 roku. Moja wiedza oparta jest na wieloletnim doświadczeniu zawodowym, które zdobyłam w przedsiębiorstwach różnych branż ( produkcja, handel, usługi ), zarówno z zakresu rachunkowości i sprawozdawczości, planowania i analiz ekonomicznych. Od 2019 roku współpracuję z Wyższą Szkołą Kształcenia Zawodowego jako wykładowca w dziedzinie szeroko pojętej rachunkowości i podatków.

Jestem wykwalifikowanym specjalistą w dziedzinie rachunkowości, zagadnień kadrowo-płacowych oraz analiz ekonomicznych, posiadam odpowiednie uprawnienia. We współpracy z Klientami nie ograniczam się do prowadzenia ewidencji zdarzeń gospodarczych, staram się przewidywać problemy natury finansowo-podatkowej oraz wspierać procesy decyzyjne.

Moja firma

Moja firma to mój syn i ja - księgowi, którzy z pasją podchodzą do zawodu.

Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczaniem ryczałtu i karty podatkowej, kompleksowej obsługi kadrowej i płacowej pracowników, oferujemy pomoc przy sporządzaniu dokumentacji podatkowej, w zakładaniu działalności gospodarczych. Pomagamy od strony podatkowej, prawnej i biznesowej.

Moją misją jest życzliwa i partnerska współpraca, dbałość o kwestie podatkowe Klientów.

Certyfikat księgowy
Świadectwo

Dlaczego my?

Doświadczenie i praktyka

Rzetelność i uczciwość

Zaufanie

Wysoka jakość i terminowość

Skrupulatność i elastyczność

Indywidualne podejście do klienta

Do każdej współpracy podchodzimy w indywidualny sposób, pracujemy zgodnie z bieżącymi przepisami prawa, nieustannie podnosząc nasze kwalifikacje i pilnując tego, aby zawsze być na bieżąco ze zmianami. Interes naszych Klientów jest dla nas najważniejszy.

Jestem dumna z faktu, iż nasze Biuro Rachunkowe staje się firmą rodzinną.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, zadzwoń do nas !